Kim jesteśmy

Zatrudniamy zespół starannie dobranych pracowników, pracujących przy pomocy profesjonalnych programów komputerowych przeznaczonych specjalnie dla biur rachunkowych i w ciągłym nadzorze informatycznym.
payrolls Warszawa

Małgorzata Banasiewicz

Współwłaściciel spółki oraz prezes Zarządu - w 1980 r. ukończyła studia wyższe i uzyskała tytuł magistra ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie pracowała na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończywszy Podyplomowe Studium Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, założyła spółkę zajmującą się usługami księgowymi i doradztwem podatkowym. Małgorzata Banasiewicz legitymuje się stałym wpisem na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych zaś J&M Consulting Sp. z o.o. znajduje sie na liście osób prawnych upoważnionych do wykonywania usług doradztwa podatkowego . W J&M Małgorzata Banasiewicz jest odpowiedzialna za sprawy księgowe oraz podatkowe.
contractors Warszawa

Janusz Banasiewicz

Współwłaściciel spółki i partner zarządzający. W 1980 r. ukończył studia, uzyskując tytuł magistra dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Po kilkunastu latach pracy w gazecie codziennej porzucił dziennikarstwo dla biznesu. Jego wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w zarządach przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń pozwoliły mu dołączyć do J&M w roli partnera odpowiedzialnego za sprawy związane z doradztwem biznesowym, zarzadzaniem, systemami wynagrodzeń pracowników, ubezpieczeniami społecznymi i prawem pracy. W uznaniu dla pracy społecznej na rzecz środowisk polonijnych oraz na rzecz przedsiębiorców Prezydent RP odznaczył Janusza Banasiewicza Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi RP.
tax advising Warszawa
liquidations Warszawa
businesses help Warszawa

J&M Consulting Sp. z o.o.

Head Office - Warszawa

05-410 Józefów, ul. Dzika 20

POLAND

income tax Warszawa +48 22 789 52 18

income tax Warszawa +48 22 789 61 34

CIT Warszawa info@accounting.pl

CIT Warszawa banasiewicz@accounting.pl